MET NEN HOEK AF.
ONS WERK
De Karel de Grote Hogeshool was op zoek naar een manier om jongeren aan te spreken en te overtuigen zich in te schrijven voor het postgraduaat Digital Business. Ze namen dan ook de pientere keuze om Tartaar aan te spreken. Wij mochten voor hen een concept voor te ontwikkelen. En geef nu toe, wie weet beter dan wijzelf hoe je bijna afgestudeerden kan overtuigen, right?
Voor deze opdracht werd een totaalpakket uitgewerkt met onder andere een korte, snappy testimonial video, een leuk concept voor social media-advertenties alsook een volledig herwerkte copy voor de landingspagina die zich specifiek richt tot ‘young professionals’.
De combinatie van deze drie elementen zorgt voor een volwaardige campagne waarmee we de doelgroep zowel in de SEE, THINK als DO fase aanspreken.